ČESKÁ ASOCIACE PODNIKATELŮ V LESNÍM HOSPODÁŘSTVÍ

KLDS ČR

Konfederace lesnických a dřevozpracujících svazů ČR (KLDS ČR) byla založena v lednu roku 2007 jako občanské sdružení, které svojí činností hájí a prosazuje zájmy podnikatelských subjektů sdružených v jednotlivých svazech. Byla to odpověď na stále se stupňující problémy v celém lesnicko-dřevařském a nábytkářském komplexu a sjednocení síly vůči státním orgánům.

Současně se ustavením Konfederace otevřel prostor pro pevnější spolupráci a informovanost členů Konfederace, předávání si odborných informací a zvýšila se snaha o zkvalitňování podnikatelského prostředí v tomto segmentu průmyslu v ČR.

Pro období let 2022 a 2023 je prezidentem konfederace Ing. Petr Pražan, Ph.D., předseda Společenstva dřevozpracujících podniků v ČR (SDP) a viceprezidentem Ing. Pavel Kříž, zástupce Svazu českých a moravských výrobních družstev (SČMVD).

Dozorčí rada KLDS ČR pracuje ve složení:

Ing. Tomáš Lukeš (AČN) - předseda
Milan Nejedlý (ČAPLH) - místopředseda
Jaroslav Vondrů (SČMVD) - člen

Bližší informace o KLDS ČR najdete na www.klds.cz

 

Ve všech pracovních skupinách LČR, s. p., je ČAPLH zastoupen v rámci KLDS ČR. Zásadní neakceptované připomínky ČAPLH v pracovních skupinách LČR 2015 a 2016 jsou uvedeny zde:

Soubory ke stažení:
SouborVelikost souboru
Stáhnout tento soubor (Neakceptovane_pripominky_CAPLH.pdf)Zásadní neakceptované připomínky ČAPLH v pracovních skupinách LČR468 kB

Copyright © 2024    Česká asociace podnikatelů v lesním hospodářství   |   Webdesign ekART, Vsetín